Search Protect

Bilgisayarımda Winrar Yoktu Bende İndirmeye Calıstım Ama İndiremedim Sonra Search Protect Diye Bir Program Bilgisayarıma Geldi Siliyim Dedim Denetim Masasına Girdim Bulamadım Nasıl Siliniceginide Bilmiyorum Yardım Edermsiniz Bilgisayarı Yavaşlatıyor

yavuzkeskin yavuzkeskin (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Search Protect Kaldırma linkte anlatılanları yaparsanız Search Protect'ten kurtulabilirsiniz.

    hakan hakan (15394)