Seçili olan bin uzantılı nasıl altlarındaki cpk uzantılı dosyalarının simgeleri gibi nasıl yapabilirim

Seçili olan bin uzantılı 2 dosyayı nasıl altlarındaki cpk uzantılı dosyalarının simgeleri gibi nasıl yapabilirim

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosyaları sanırım Not defteri ile ilişkilendirmişsiniz. O yüzden dosyaların simgeleri not defteri simgesine dönüşmüş.

    Yanlış birlikte aç ilişkinisi kaldırmak için şunları yapın:

    1. Windows ve R tuşlarına birlikte basın. Çalıştır açılacaktır.
    2. Çalıştıra  Regedit yazın ve enter tuşuna basın.
      HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts
    3. Bu yol altında .bin ifadesini bulun.
    4. Daha sonra .bin ifadesi altındaki şu alt  anahatarları silin: (yani tüm alt anahtarları)
      OpenWithList
      OpenWithProgids
      UserChoice
    5. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    hakan hakan (15424)