Seçtiğim Pc Ve Ekipmanlar

Bugün 3600 TL'Ye Full Set Pc Topladım. 15 Tatil'de Getirtmek İstiyorum.

Görüşleriniz Nedir ?

Not : Ürünler Değişebilir.Ama Herzaman Özellikler Aynı Olacaktır.

Bilgisayar Parçaları ;

Anakart : B250M Pro-Vd

İşlemci : İ5 7400

Ekran Kartı : GTX1050Ti Gaming X

Ram: Kingston HyperX Black

HardDisk : Seagate Barracuda 1TB

Kasa : Power Boost Royale

Psu : Aercool KCAS 600W

Ekipmanlar ;

Monitor : Acer 1366x768

Wirelles Adaptör : WN821N

Gamer Kulaklık : FHP-720BR

Speaker : S120

Klavye Ve Mouse Set : Devastator II - Kırmızı

Mouse Pad : Razer Cyber

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1 TB mutlaka olmalı mı? Onun yerine 500 GB Hard Disk + 256 GB SSD alsan daha mantıklı olur. Windows'u SSD'ye kurarsın.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    PC Donanımları için: i5 7400 iyi bir işlemci i5 7500 almanı önerirdim 40 TL fazla verip ama arada pek fark yok.

    EKRAN KARTI: Biraz Pahalı 945 TL LIK Normal MSI GTX 1050 Tİ varken Gaming X ışıklı olmasından dolayımı seçtin? ama tercih senin.

    ANAKART: Anakart'ın da iyi bir şey diyemem anakart için.

    RAM: 8 GB DDR4 2400 MhZ  iyi bir RAM ama Soğutuculu Değil sanırırsam Bir Soğutuculu al Derim

    HarDDisk : Benim kullandığım HDD sıkıntısı yok.

    Ekipmanlarda iyi Güzel ama neden monitör 1366x768, 1600x900 yokmuydu, 1366 çok küçük kalır benimde var o yüzden diyorum.görüntü biraz az kalır sana.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Laptopum aynı çözünürlükte çok iyi ondan monitor öyle malgibiolan 6 yıl önce