Secure bootu açtıktan sonra pc ekranı gelmiyor

Bilgisayarımı win11 e yükseltecektim bunun için güvenli ön yüklemenin açık olmasını talep etti izlediğim videolar ile biostan csm supportu kaptıp key managmentten platform keyi update yaptım daha soneasında secure bootu enable yapıp save and exit dedim bilgisayar kapndı tekrar aöılırken montöre ekran gelmedi kapt aç yaptım bişey değişmedi hala ekran gelmiyor

gigabyte b350m apurous elite anakart intel i5 9400f işlemci

kullanici23238 kullanici23238 (5)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Anakartınızda UEFI desteği var mı? UEFI desteği yoksa ekrana görüntü gelmeyebilir.

    BİOS sıfırlama işlemi yapın.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

      Anakart üzerinde BIOS pili var. Onu çıkart 5 dakika bekle. Sonra tekrar tak. Bu işlemleri yapmadan önce  kasanın elektrik fişini çektiğinden de emin ol.

      murat murat (12492)