Secure VPN nedir? Secure VPN nasıl kullanılır?

Secure VPN uygulaması ne işe yarar? Nasıl kullanılır?

Secure VPN ücretli mi ücretsiz mi?

Secure VPN Android telefona nasıl indirebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Secure VPN nedir? Secure VPN ne gibi özellikler sunar?

    Secure VPN uygulaması, yasaklı sitelere giriş için kullanabileceğiniz Android için %100 ücretsiz VPN uygulamasıdır. Android telefonda IP adresini değiştirmek, yasaklı sitelere girmek, internette güvenli bir şekilde dolaşmak için Secure VPN servisini kullanabilirsiniz.

    Secure VPN ücretli mi ücretsiz mi?

    Secure VPN uygulaması tamamen ücretsiz. Piyasadaki diğer "ücretsiz" VPN'ler gibi ücretli-ücretsiz olmak üzere iki farklı sürümü yok. Tek bir sürümü var, onu da hiçbir ücret ödemeden indirip kullanabilirsiniz.

    Secure VPN uygulamasında kota ve hız kısıtlaması var mı?

    Hayır. Secure VPN uygulamasıda aylık 7 GB gibi herhangi bir kota limiti bulunmuyor. Ayrıca iddia ettiğine göre uygulamada hız kısıtlaması da yok. Bütün bu yönüyle Android için ücretsiz VPN uygulamaları arasında en iyilerinden biri olabilir.

    Secure VPN uygulamasını nereden indirebilirim?

    Buraya tıklayarak Android için ücretsiz Secure VPN uygulamasını indirebilirsiniz. Kullanmak için uygulamayı açın ve "connect" butonuna tıklayın.

    Secure VPN uygulamasını kullanmalı mıyım?

    Hiç düşünmenize bile gerek yok. Söylediğim gibi piyasadaki "ücretsiz" adı altında yayınlanan ama aslında tam olarak öyle olmayan VPN yazılımlarına çok ciddi bir rakip olabilir. Kesinlikle kullanmalısınız.

    omercik omercik (9418)