SecurityHealth'i başlangıçtan sildim. Bir sorun olur mu?

Ben görev yöneticisinin başlangıç kısmından SecurityHealth i sildim sorun olurmu sadece ordan sildim system32 de duruyor sıkıntı olurmu?
Sıkıntı olucak ise bunu oraya nasıl tekrar koyarım.

ozantalkac ozantalkac (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     SecurityHealthService.exe Windows işletim sistemine ait bir sistem dosyası.  SecurityHealthService.exe normalde hizmet olarak çalışır.  Kaldırmak bilgisayarda herhangi bir soruna yol açmaz.  Hangi işletim sistemini kullanıyorsun?  Normalde başlangıçta olmaz.

    Denetim Masasında Hizmetler altında bulunur. Burada Windows Güvenliği Hizmeti olarak görürsün.  Komut yolu olarak C:\Windows\system32\SecurityHealthService.exe görünür.  Dilersen bu hizmeti çift tıklayıp Başlat diyerek hizmeti çalıştırabilirsin.

    alattin alattin (16999)