SeekerInstance nedir? SeekerInstance virüs mü?

Yüklü programlar arasında, Programlar ve özelliklerde SeekerInstance adında bir program var.

SeekerInstance nedir?

SeekerInstance virüs mü?

SeekerInstance programını kaldırmalı mıyım?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SeekerInstance Nedir?

    SeekerInstance, potansiyel olarak istenmeyen bir programdır.  SeekerInstance ücretsiz programlar ile bilgisayarınıza sizden habersiz yüklenmiştir. Potansiyel olarak istenmeyen programlar bilgisayarınızı yavaşlatır ve çeşitli sorunlara sebep olur. Bu sebepten SeekerInstance programını kaldırmanız önerilir.

    SeekerInstance virüs mü?

    SeekerInstance teknik olarak virüs değildir. SeekerInstance Potansiyel olarak istenmeyen program olarak adlandırılır.

    SeekerInstance aşağıdaki virüs ve malware programları tarafından tespit edilebilir:

    • Lavasoft Ad-Aware Gen:Variant.Adware.Zusy.122341
    • Avira AntiVirus ADWARE/MultiPlug.Gen4
    • avast! Win32:SProtector-R [Adw]
    • Baidu Antivirus PUA.Win32.SProtector
    • Bitdefender Gen:Variant.Adware.Zusy.122341
    • Comodo Security Application.Win32.AdWare.MultiPlug.VB
    • Emsisoft Anti-Malware Gen:Variant.Adware.Zusy.122341
    • ESET NOD32 Win32/SProtector.O istenmeyen program
    • F-Prot W32/S-f055c78a
    • F-Secure Gen:Variant.Adware.Zusy.122341
    • G Data Gen:Variant.Adware.Zusy.122341
    • IKARUS anti.virus PUA.SProtector
    • K7 AntiVirus Trojan
    • K7 Gateway Antivirus İstenmeyen program
    • MicroWorld eScan Gen:Variant.Adware.Zusy.122341
    • Panda Antivirus Trj/Genetic.gen

    SeekerInstance programını kaldırmalı mıyım?

    Evet SeekerInstance programını kaldırmalısınız. SeekerInstance kaldırmak için Denetim Masası > Programlar ve Özellikler (Program Ekle/Kaldır) bölümünde bulunan SeekerInstance programını sağ tuşla tıklayın ve kaldır'ı seçin.

    cemkara cemkara (4215)