segurazo antivirüs nedir nasıl silinir

Bilgisayarım arasıra crash veriyor ve hiç yüklemediğim halde segurazo antivirüs diye bir program yüklenmiş ne yapmalıyım

cahilplayer cahilplayer (9)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarına virüs bulaşmış ve bu antivirüs programı da o virüs tarafından yüklenmi ola bilir.

    1. Denetim masasına gir
    2. Ardından program ekle veya kaldır'dan segurazo'u bul ve kaldır
    3. Kaldırdıkdan sonra bilgisayarını şu antivirüs programları ile tara.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bazı Programları sen yüklemesen bile başka bir program indirdiğin zaman bu tür programları da yükler.

      Şu programlarla tarat PC'yi ;

      hydra hydra (3800)