Şehrimdeki en ucuz akaryakıtı nasıl öğrenirim?

Mesela benzin, motorin ve LPG; bana en yakın, en ucuz olan akaryakıt istasyonunu nasıl öğrenirim? Böyle bir uygulama var mı? Güncel fiyatlar falan yazan.

dumevale dumevale (8)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BenzinLitre diye bir uygulma var istersen deneye bilirsin gayet başarılı bir program ama sana tavsiyem ucuz akaryakıt ve dandik akaryakıt arabana citti zarar vere bilir benim arabama ucuz akaryakıt aldım ve arabanın motoru bozuldu yani dikkat et tanınmadık markalardan alma alacaksan Shell,Total,BP ve Opet gibi akaryakıt merkezlerinden alabilirsin

    darkcrak darkcrak (5168)