Şekilli yazı nasıl yapılır?

Sekilli yazı nasil nasil yapilir

Sekilli nasil yazilir?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Biraz araştırdım ve bu siteyi buldum. (Tıkla)

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Aferin sana, iyi düşünmüş ve iyi bulmuşsun. Fontlar pek güzel değil ama olsun. Maksadın hasıl olmasını sağladıktan sonra.. Evet bu şekilde bencede olabilir. O sayfada yazılır, font seçilir, yazı oradan kopyalanıp oyun içerisinde yazılacak yere yapıştırılır @toprak34 @ozgurlol temmuz 5 yıl önce
    • @toprak34 tam istediğim :D ozgurlol 5 yıl önce

    El yazısı fontları (tıkla)

    Süslü fontlar (tıkla)

    Top 100 - En beğenilen ve kullanılan 100 font (tıkla)

    Edit:

    Bu fontları bilgisayarına yüklersin. Sonra bir word belgesi açarsın (kelime işlemci) Word belgesi üzerinde arabirimden bu fontlardan beğendiğini seçersin ve oyuna girmek istediğin yazıyı bu belge üzerinde yazarsın. Sonra yazdığın yazıyı şeçer ve kopyalarsın, en son olarakta bu kopyaladığın yazıyı oyun içerisinde -artık nereye yazacaksan oraya- yapıştırırsın.

    Eğer yazıyı yazmak istediğin oyunun arabiriminde font seçimi yoksa, bu tercihler oyun içinde yapılamıyorsa, böyle bir çözüm yoluna gidilebilir.

    Yada @toprak ve @iceberg çözümleri uygulanabilinir.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz oyunlarda kullanmak için? ozgurlol 5 yıl önce
    • Bilemiyorum oyunlarda font seçimi olabiliyormu? Oyunlardan anlamam ama herhalde oyununa göre değişir. Bunu oyun bazında kendin araştırarak öğrenebilirsin @ozgurlol temmuz 5 yıl önce
    • Mesajımı editledim @ozgurlol, yeniden bak. temmuz 5 yıl önce

    Şekilli dediğin farklı fontlar kullanılarak yapılan yazılar var.

    Öncelikle Photshop bi bir program üzerinden yapabilirsin. Öncesinde  https://fonts.google.com/ adresinden font indirip bilgisayarına yüklemen gerekir.  Elbette pek çok font sitesi var. Google'a font yazarsan karşına çıkar. Pek çoğu ücretlidir. Buna dikkat et. Bolca da ücretsiz font var.

    Oyunda demişsin oyunda grafik kullanabiliyorsan dediğim şekilde yapabilirsin.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bunun gibi mi ?

      iceberg iceberg (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Buda güzel ama kopyalama çok iyi sonuçlar vermiyor, yazılar bazan bozuk falan oluyor. Ve font seçenekleride az (koyu ve bold karakterli fontlar bilhassa). Bundanda kopyalama yapıştırma yapmak suretleriyle faydalanılabilir @iceberg @ozgurlol temmuz 5 yıl önce
      • @temmuz ;) ozgurlol 5 yıl önce