sekmelerle ilgili soru

mrb.şöyle bir sıkıntım var.yardımcı olursanız sevinirim.
mesela iki tane ayrı ayrı google sayfası açtık diyelim sonra aşagıdaki bölümde iki sayfada üst üste biniyor.halbuki ben her sekmenin yanyana olmasını yani yayılmasını istiyorum.bu nasıl düzeltilir

emredjrld emredjrld (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    CTRL T tuşlarını kullanabilirsin başka sekme açmak istiyorsan

    mozilla firefox kullanıyorsan kırmızı işaretlediğim yere tıklamalısın alttaki resim eger google chorme kullanıyorsan üstteki resim

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    7 yıl önce cevaplandı

      chromede açtığınız sayfalar görev çubuğunda yan yana durmaz fareyi görev çubuğundaki chrome simgesinin üzerine götürün ayrı

      olarak göreceksiniz

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Anladığım kadarıyla sekme değil, yeni pencere açmışsınız siz. "Ctrl + T" tuşlarına basarak yeni sekme açabilirsiniz.

        araz01 araz01 (291)
        7 yıl önce cevaplandı

          göndermiş oldugunuz ikinci resimin altındaki internet explorer simgesi varya mesela orda yeni sayfalar açılmış olarak hep üst üste binmişya.işte bunu kast ediyorum ben.mesela 2 tane ayrı ayrı google sayfası açtık diyelim mesela birini açtım sonra simge  durumuna tıkladıgımızda aşagıya indiriyorya.sonra bir sayfa daha açtık diyelim onuna simge  durumuna basarak aşağıya indiriyorya.işte tam o durumda sayfaları ben yan yana görünmesini istiyorum üst üste gelmesini istemiyorum.umarım anlatabilmişimdir.

          göndermiş oldugum resimdeki gibi olmasını iistiyorum kısacagı.yan yana yayılmasını istiyorum

          emredjrld emredjrld (1)
          7 yıl önce cevaplandı

          • pardon resimi gönderemdim.nasıl göndericez resim olayını acaba emredjrld 7 yıl önce