selam arkadaşlar haber press taraycı korasanı silinmiyor yardım

selam arkadaşlar  haber press diye bir tarayıcı korsanı başımaa belaa oldu ne yaptımsa işe yaramadı bilen bir arkadaş varsa yardımını rica edecemm

emir38 emir38 (-4995)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    selam emir  bu tarayıcı korsanını silmek için

    adım adım yazdıklarımı okuyun önce  chrome  den kaldıralım  cehrome masa üstünde sağ tıklat özelikleri tıklat dosya konumunu aç de burdaki cherome.exse  bunu sil  dl.cherome exe  bunun dosya adını değiştir chreome.exe yap tamm tıklat  explorere  yine sağ tıklat  dosya konumunu aç dl.explorere bunu sil  giğerini explorere çiftıklat  tamm dee  birde e son  Emsisoft Anti-Malware 9.0.0.4570 İndir ve tarattır

    korkusus korkusus (1)