Selam, Youtube' da başkasına ait olan bir videonun telif hakkı yememesini nasıl saglarız?

Ben, Hızlı Ve Öfkelinin Bütün Bölümlerini Editleyerek Full bir şekilde Youtube ' a Yukledim. Ama yaptığım edit çope gitti. Ve video telif yedi.

kullanici836839 kullanici836839 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yapamazsın, telif hakkı çok ciddi bir iştir, aksini iddia ettiğinizde video sahibi size dava bile açabilir. Telif hakkı yediysen videoyu silmek zorundasın zaten ancak yapabilecek bir şey yok, sonuçta sana telif atılmış, telife itiraz edersen büyük sorunlar ortaya çıkabilir.

    hydra hydra (3800)