select sonucuna göre web sitemde ki sonucu kırmızı ile göstermesi hakkında

selam,

Uretim.aspx.cs ve uretim.aspx adinda iki dosyam var. Fark kolonunda ki değer eksi ise web çıktısına kırmızı olarak değer yansıtmasını istiyorum.

                GridView3.DataSource = dt4;
                GridView3.DataBind();
                helper.NtpDbConnection.Close();
                SqlConnection con = new SqlConnection(helper.GetConnStrTES());
                SqlDataReader dr;
                string query =

                    "SELECT        SUM(dbo.uretharrba.adet) AS rbMiktar FROM  dbo.uretharfis INNER JOIN dbo.uretharfislines ON dbo.uretharfis.uretfisno = dbo.uretharfislines.uretfisno LEFT OUTER JOIN dbo.firma ON dbo.uretharfis.girisfirm_atl = dbo.firma.firma LEFT OUTER JOIN dbo.uretharrba ON dbo.uretharfislines.ulineno = dbo.uretharrba.ulineno WHERE     (dbo.uretharfis.cikisdept='KESIM') AND (dbo.uretharfislines.uretimtakipno = @orderNo)";

                SqlCommand cmd = new SqlCommand(query, con);
                cmd.Parameters.Clear();
                cmd.Parameters.Add("@orderNo", SqlDbType.NVarChar).Value = txtOrderNo.Text;
                cmd.Parameters.Add("@depo", SqlDbType.Char).Value = "KESIM DEPOSU";
                con.Open();
                dr = cmd.ExecuteReader();
                if (dr.Read())
                {
                    lblToplam.Text = "ToplamKesim = " + dr["rbMiktar"].ToString();
                }
                dr.Close();
                con.Close();

GridView3.DataSource = dt4;
                GridView3.DataBind();
                helper.NtpDbConnection.Close();
                SqlConnection con = new SqlConnection(helper.GetConnStrTES());
                SqlDataReader dr;
                string query =

                    "SELECT        SUM(dbo.uretharrba.adet) AS rbMiktar FROM  dbo.uretharfis INNER JOIN dbo.uretharfislines ON dbo.uretharfis.uretfisno = dbo.uretharfislines.uretfisno LEFT OUTER JOIN dbo.firma ON dbo.uretharfis.girisfirm_atl = dbo.firma.firma LEFT OUTER JOIN dbo.uretharrba ON dbo.uretharfislines.ulineno = dbo.uretharrba.ulineno WHERE     (dbo.uretharfis.cikisdept='KESIM') AND (dbo.uretharfislines.uretimtakipno = @orderNo)";

                SqlCommand cmd = new SqlCommand(query, con);
                cmd.Parameters.Clear();
                cmd.Parameters.Add("@orderNo", SqlDbType.NVarChar).Value = txtOrderNo.Text;
                cmd.Parameters.Add("@depo", SqlDbType.Char).Value = "KESIM DEPOSU";
                con.Open();
                dr = cmd.ExecuteReader();
                if (dr.Read())
                {
                    lblToplam.Text = "ToplamKesim = " + dr["rbMiktar"].ToString();
                }
                dr.Close();
                con.Close();
            }
            else
            {
                lblHata.Text = "Sipariş Numarası Boş Bırakılamaz ..";
            }
        catch (Exception error)
        {
            lblHata.Text = "Bir hata oluştu, Lütfen yetkili kişiye hatayı bildiriniz ..";
            StreamWriter sw = File.AppendText(Server.MapPath("~/log.txt"));
            sw.WriteLine(error);
            sw.WriteLine("                  ");
            sw.WriteLine(DateTime.Now);
            sw.WriteLine("                  ");
            sw.WriteLine("-----------------------------------------------------------------------Sıradaki Hata");
            sw.Flush();
            sw.Close();
        }

https://dosya.co/c1mxj7hcgkga/uretim.rar.html

dosyalar linkte.. Şimdiden teşekkür ederim.

hakki34 hakki34 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    dosyalar eksik olmuş yeni link ektedir. Saygılar

    https://dosya.co/tr9h99julg4l/dosyalar.rar.html

    Ayrıca bir sorum daha olacak.

    https://dosya.co/z7u6ucacn7u7/resim_ekleme2023.jpg.html

    yukarıda ki resimde 2023 olan. sipariş nosunu girince ekteki uretim dosyama o siparişin resminin yansımasını istiyorum.

    dosyalar aynı:  https://dosya.co/c1mxj7hcgkga/uretim.rar.html

    sql cumlesi:

    SELECT a.kullanicisipno as SiparisNo , c.videodosyasi AS ÖnResim
    FROM     dbo.siparis AS a WITH (nolock) INNER JOIN    dbo.sipmodel AS b WITH (nolock) ON a.kullanicisipno =
    b.siparisno INNER JOIN  dbo.ymodel AS c WITH (nolock) ON b.modelno = c.modelno
    WHERE  (a.sonsevktarihi >= '01.01.2022') and c.videodosyasi>''
    GROUP BY a.sorumlu, c.videodosyasi, c.resimdosyasi, a.musterino, b.modelno ,a.kullanicisipno
    HAVING (SUM(b.adet) > 0)

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    7522009                           \\192.168.2.205\arsiv\WINTEX\image\modelon\4731L05JOnResim.jpg
    7523012                           \\192.168.2.205\arsiv\WINTEX\image\modelon\4731L05JOnResim.jpg

    ----------------------------------------------------------

    Her sipariş çağırdığımda onun linkinde ki resmi siteye yansıtsın.   ( siparişno: 7523012          yol: \\192.168.2.205\arsiv\WINTEX\image\modelon\4731L05JOnResim.jpg    )

    dosyalar aynı:  https://dosya.co/c1mxj7hcgkga/uretim.rar.html

    2 web dosyası ve görüntü yüklü

    hakki34 hakki34 (1)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Selam. Cevap yazan olacak mı acaba? Tesekkürler hakki34 1 yıl önce