Sendit.cloud sitesinden nasıl hızlı dosya indirilir?

Başka bir siteden indirme yaparken hızlı iniyor ama sendit.cloud sitesinden indirirken çok yavaş iniyor. Sebebi ne olabilir? Sendit.cloud sitesinden nasıl hızlı dosya indiririm?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde internetiniz çok hızlı, YouTube'da 720P video açabiliyorsunuz fakat sendit.cloud sitesinde bulunan bir dosyayı indirmeye çalıştığınızda çok yavaş iniyor. Bunun sebebi siteye üye olmamanızdır. Üye olmadan, yüzeysel olarak bir dosya indirmeye çalıştığınızda olması gerekenden çok fazla yavaş iner. (bu sitenin bir sınırlaması olsa gerek)

    Fakat siteye üye olduğunuzda bu sınırlama ortadan kalkıyor. İnternet hızınız o an nasılsa hiçbir kısıtlama olmadan dosya indirebiliyorsunuz.

    • Siteye https://sendit.cloud/?op=registration linkine tıklayıp ücretsiz olarak kayıt olun.
    • Kayıt olduktan sonra e-posta adresinize aktivasyon linki gelecek, o linke tıklayıp hesabınızı aktifleştirdiğiniz zaman üyeliğinizi tamamlamış olacaksınız.

    Bunun dışında yapmanız gereken başka bir şey yok. Artık indirmek istediğiniz dosyayı hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)