Server Kurmak İçin Stabil İp Adresi Ve Dns Çözümleri

Merhaba Öncelikle Server Kurmak İçin Genellikle Yapılan Hatalardan Biri Oyun Serverleri Veya Hosting Serveri Cpanel Gibi Sorunlar

  1. Windows 2008 r2
  2. Cpanel
  3. Yönetim Panalei
  4. ip Adresi
  5. Stabil İp Adresi
  6. DNS
bycingelss bycingelss (-49)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba Öncelikle Server Kurmak İsteyenler İçin Güzel Bir Çözüm Barındırma Veya Oyun Serveları Kurmak İstiyenler İçin Çözüm

    1. TTNET-SÜPERONLİE Gibi Servisler'den Stabil İp Adresi Almak
    2. Stabil İp Adresi Aldıktan Sonra Kurduğunuz Barındırma Panelin'den Stabil İp Adresinizi Girin
    3. Domain Aldığınız Alan Adı Ayarların'dan Yönlendirme Yapın Ve Sizin Stabil İp Adresine Yönlendirin Buda 24 Saat İçin'de Oluşmaktadır.
    4. Modem Arayüzünüze Girin Örnek 192.168.2.3
    5. Modem Ayarların'dan Aldığınız Stabil İp Adresini Modem İçin Ayarların'dan Yönlendirme Yapın
    6. Daha Sonra #PORT Açın 8080-80-66 Gibi Portlar İçin
    7. Cpanel Ayarların'dan Stabil İp Adresini Girin Ve Domain İp Adreslerini Sizin Kendi İpleriniz İle Değiştirin
    8. Modem Arayüzün'den Dns Oluşturun Örnek-216.146.36.36-216.146.35.35
    9. Daha Sonra Cpanel'den Oluşturduğuz Barındırma Kısmın'da Yer Alan Dns Yerlerine Girin
    10. Daha Sonra Domain Arayüzün'den Dns Ayarların'dan Sizin Oluşturduğunuz Dns'leri Girin
    bycingelss bycingelss (-49)