Service bonjour could not be installed hatası

iTunes yüklerken aşağıdaki gibi hata alıyorum:

Service "Bonjour Service (Bonjour Service) could not be
installed. Verify that you have sufficient privileges to install system service

iTunes yüklemesi sırasında oluşan Bonjour service hatası nasıl düzeltilir?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iTunes yüklenirken alınan Service "Bonjour Service (Bonjour Service) could not be
    installed. Verify that you have sufficient privileges to install system service hatasının çözümü için şunu deneyin:

    1. iTunes yazılımını C:\ sürücüsününe indirin.
    2. Komut istemini yönetici olarak çalıştırın.
      Windows 8'de komut istemi yönetici olarak nasıl çalıştırılır?
      Windows 7'de CMD yönetici olarak nasıl çalıştırılır?

    3. Komut isteminde  cd  c:\  yazın ve enter tuşuna basın.
    4. Artık iTunes kurulum dosyası ile aynı konumdasınız.
    5. Aşağıdaki komutu uygulayın:
      itunes6464Setup.exe  NO_BONJOUR=1
    6. Burada iTunes6464Setup.exe işletim sisteminize göre değişecektir. iTunes kurulum dosyası 64 bit işletim sisteminin adı örnek olarak kullanılmıştır. Sizde bu dosya iTunesSetup.exe olabilir. Eğer 32 bit kullanıyorsanız
    7. Bu komut iTunes programını Bonjour hizmeti olmadan kuracaktır.
    cemkara cemkara (4215)