Servis yok hatası nasıl çözülür

Galaxy S4 telefon kullanıyorum hattı görmüyor. Açıp kapatinca 2 3dakika hattı görüyor daha sonra gene servis yok yazıyor. Sorun ne olabilir ?

kmkftm kmkftm (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun daha çok donanımsal gibi görünüyor. Telefon düştü mü? Sim kart yuvasında veya iç anten bağlantısında sorun olabilir. Telefon ilk açıldığında görüyor sonra kayboluyorsa bu tür bir sorundan oluyor olabilir.

    Ayrıca telefonu sıfırlamayı denedin mi? Telefonu sıfırladığında da sorun devam ediyorsa sorun kesin donanım kaynaklıdır ve servise gitmesi gerekir.

    hakan hakan (15409)