Ses değiştirme programı açıkken cs go çalışmayı durduruyor.

Vcs diamond adlı uygulama çalışırken csgo yu açtığımda cs go durduruldu hatası veriyor çözümü nedir.

mutecessis mutecessis (216)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Alakalı program ve oyunun ilk yüklemeleri halindemi böyle bir problem yaşanıyor yoksa sonradanmı oluştu bunu belirtmemişsin.

    Eğer sonradan oluştuysa hiç uğraşmadan Sistem Geri Yüklemeyi (tıkla) kullanarak hata öncesine dönebilirsin. Bu kolay ama aynı zamanda sonuç veren bir çözüm olacaktır.

    Ama program ve oyunun ilk yüklenmeleri halinde bu problem ile karşılaşılıyorsa bu halde bunların her ikisinide sistemden tamamen kaldırılarak yeniden yüklemelerinin yapılmasını tavsiye edebilirim. Eski yüklemelerin kaldırılmasında Revo Uninstaller (tıkla) programının kullanılması daha sağlıklı ve sonuç elde edici olabilir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz cs go bunun gibi ses değiştirme programları çalışırken cs go yu açmamak için önlem mi almış mutecessis 6 yıl önce
    • Bilemiyorum, belki.. Oyunlardan çok anlamam ve CS Go oyununuda bilmiyorum @mutecessis temmuz 6 yıl önce