Ses Dosyanıza Kapak Resmi Ekleme/Kaldırma

1-Ses dosyama kapak resmi eklemek istiyorum,

2-Ses dosyama eklediğim kapak resmini silmek istiyorum . Bunları nasıl yaparım ?

blackheaven blackheaven (728)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorular için sizlere en kolay yöntemi açıklıycam . Bunu açıklarken herkezin kullandığı .mp3 uzantılı ses dosyasından yola çıkarak anlatıyorum.

    1-      Albüm resmini indirin.
            Medya Player'da ses dosyanızı oynatın
            Kitaplık moduna geçin
            Albüm resminizi ses dosyanızın kapak resmini yapıştır kısmına yapıştırın.

    Eğer tam olarak anlaşılmadıysa Buradaki(Tıkla) Videoyu izleyin .

    2-     Bilgisayarım klasörünü açın
            Dosya->Klasör arama seçenekleri->Korunan işletim sistemi dosyaları gizle (önerilen)--Burdaki tiki kaldır
            Albüm resminin olduğu yeri aç.
            Kapak resmini sil.

    blackheaven blackheaven (728)