Ses kaydını yazıya çevirme - ücretsiz

3 saatlik mp3 formatında ses kaydını -upload ederek- yazıya çevirmem gerek.

misty misty (556)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sesi metne ücretsiz çevirmenin en iyi yolu Google Dokümanlar kullanmak.  Burada detayı var.  Zamanında denemiştim, oldukça başarılıydı :https://support.google.com/docs/answer/4492226

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Telefonu mikrofona tutmak iyi sonuç vermez herhalde. Ses kaydından duyduklarımı konuşarak denicem. Hem diyalogları da eş zamanlı düzenlemiş olurum. misty 5 yıl önce

    CLOUD SPEECH API deneyebilirsin. https://cloud.google.com/speech/?hl=tr

    Sayfanın ortasındaki Convert your speech to text right now bölümünden Türkçe dilini seç. Sonra telefon ya da bilgisayardan mp3 dosyanı çal.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • yüksek sesle açabileceğim bi ortamda olamicam. kaydı upload etme özelliği var mı? misty 5 yıl önce
    • Player çalışır ama ses düğmesinden kapatılır (mute) yada eğer harici hoparlör kullanılıyorsa o çıkartılır. Demokrasilerde çare tükenmez :) @misty temmuz 5 yıl önce
    • sesi hoparlörden dışa verip mikrofondan siteye duyurmam gerekmiyor mu yani? @temmuz misty 5 yıl önce
    • neyse zaten 50 saniye limit varmış şimdi fark ettim misty 5 yıl önce
    • Upload ederek metne çevirmen mümkün değil. Yanlış hatırlamıyorsam ücretsiz deneme sürümü var. murat 5 yıl önce