Ses simgesinde degişiklik var

sesleri mousede ve klavyede actıgımda ve kıstıgımda ses seviyesi gözüküyordu şimdi gözükmüyor.Seslerde sorun yok

kemal00 kemal00 (24)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2 çözüm önerisi yazacam ; umarım işine yarar.

    █ 1.Çözüm : █

    ✔ Görev Yöneticisini açıp Ayrıntılar sekmesine gel oradan " explorer.exe " bulup İşlemi Sonlandıra bas ; ardından Görev Yöneticisini tekrar açıp üst kısımda bulunan Dosya sekmesinden Yeni Görevi Çalıştır tıklayıp " explorer.exe " yazarak durumu  test et.

     " CTRL + SHİFT + ESC "  tuşları ile Görev Yönetcisine Erişebilirsin..

    █ 2.Çözüm : █

    ✔ Başlatta arama bölümüne Hizmetler yazarak ilgili yere ulaş ;  ardından aşağı doğru inerek " Windows Ses " yazan yere çift tıklayarak açarak Önce Durdur Butonuna Bas Sonra Başlat Butonuna Basarak durumu denetle.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    • onla ilgili degil kaybolma sorunu yok DEBLOAT yaptıktan sonra ses simgesi eski halini aldı kemal00 4 yıl önce
    • @kemal00 sen gözükmüyor deyince bu önerileri yazdım. Ayrıca sorunda ses seviyesi demişsin yorumda ses simgesi dedin . :)) problem neydi tam olarak ve nasıl çözdün ? ( öğrenmiş oluruz 😉 ) ybaskin34 4 yıl önce
    • yok sorun cözülmedi debloat yapınca oldu ses seviyesi göz kemal00 4 yıl önce
    • @kemal00 nasıl yani ? demek istediğini biraz açar mısın ? ybaskin34 4 yıl önce
    • powershell ile yapılıyor bilgisayarı hızlandırmak icin kemal00 4 yıl önce
    • @kemal00 hımm. anladım. peki şuan problem var mı ? ybaskin34 4 yıl önce