Ses sistemi için hangi kablo gerekir?

Merhaba,

Creative Inspire modeli 2+1 hoparlör sistemim var, ancak kumandası kablosuyla birlikte bozuldu (kumanda kablosunun bir ucu basa bir ucu da kaynağa takılıyor). Bu kumandayı iptal edip basa ve kaynağa takacağım kablo çeşidi hangisidir? İnternetten jak kablosu diye arattım (doğru mu emin değilim) erkek/dişi diye uç çeşitleriyle çıktı. Acaba uygun kabloyu bana önerebilir misiniz?

Teşekkürler:)

ly03m055 ly03m055 (12)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Büyük ihtimalle sizin cihazınızda RCA soketi var yani sizin RCA kablosu almanız gerekiyor fakat emin olmak için bir elektrikçiye gitmenizde fayda var çünkü yanlış kablo alırsanız cihazınıza bağlayamazsınız veya takamazsınız.

    Kablonuz büyük ihtimalle aşağıdaki linkdeki kablo olabilir:

    Not: Daha uygun fiyata da aynı tip kablolardan bulunmaktadır fakat kaliteleri tartışılabilir.

    darkcrak darkcrak (5168)