Ses sorunu yaşıyorum bilgisayarda

Merhabalar AMD AVT\bin\kdbsync.exe sorunu oluyor bilgisayar açıldığında bilgisayardaki bütün seslerde kesildi yanlışlıkla sildim sanıyorumki gerekli dosyaları virüs temizlerken yardımcı olursanız sevinirim

denizhanna denizhanna (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba Geçmiş olsun

    ÇÖZÜMÜ : http://www.fullprogramlarindir.com/realtek-high-definition-audio-driver-indir.html

    Bu adresdeki realtek ses kartı sürücüsünü indirmektir

    eğer site yönetimi engellemez ise bu adrese girin

    kullanici567286 kullanici567286 (41)
    8 yıl önce cevaplandı

      İşletim sisteminizi yazmamışsınız.

      Aygıt yöneticisine girin görüntü bağdaştırıcılarını sağ tıklayın özellikler deyin sürücü sekmesine geçin ve kaldır deyin. Çıkan uyarıda yazılımı sil seçeneğini tıklayın ve sürücülerinizi kaldırın.Bilgisayarınızın yeniden başlatılmasını isterse yeniden başlatın.

      Aynı işlemleri ses, video ve oyun denetleyicilerinde audio aygıtınız içinde uygulayın.

      En son güncel driverlarınızı bilgisayarınızın modeline göre sitesinden indirin ve yeniden yükleyin.

      yusufbozar yusufbozar (348)