Ses sürücümde hata var. Nasıl düzelir?

Şuanda ses sürücüm conext audio ve ben realtek yüklemek istiyorum. Bir sorun olur mu? Eski sürücüyü jkaldırmalı mıyım?

kenanftl kenanftl (98)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Elbette sorun olabilir.

    Bilgisayarınızın içindeki ses kartının marka ve modeli ne ise onu yüklemelisiniz.

    Genelde marka bir bilgisayar kullanıyorsanız veya bir laptop kullanıyorsanız iki tür sürücü vardır:

    • Ses kartı chipset üreticisinin sürücüsü
    • Laptop veya anakart üreticisinin kendi sürücüsü

    2. sürücü türü normalde donanım ile daha uyumlu çalışır. Sizin bilgisayarın marka ve modeline uygun sürücüyü bilgisayarınız laptop ise üretici web sitesinden, eğer markasız bir bilgisayar kullanıyorsanız anakartın üreticisinni sitesinden bulabilirsiniz.

    Bilgisayarınızdaki ses kartının marka ve modeli ne ise tam olarak o sürücüyü yükleyin. Başka sürücü yüklemeyin.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Şuan realteki kaldırdım ve çok ama çok tuhaf sesler gelmeye başladı mikrofondan müzik açtım ve yüksek tizde sesler geldi panik yaptım ve siatem geri yükleme noktası yaptım. Düzelir mi böyle? kenanftl 8 yıl önce
    • Mikrofon ve hoparlor çok yakın olmasın. O sesler ondan geliyor olabilir. Sorunun içine anakartın veya bilgisayarın laptop ise marka model verirsen hangi sürücüyü yüklemelisin yardımcı olabiliriz, olabildiğince fazla bilgi vermelisin. hakan 8 yıl önce
    • Laptop Markam lenovo anakart: Lancer 5a2 ve ses aygıtı Conexant smart audio Şuan sistem geri yükleme tamamlandı fakat hoparlörü ve kulaklığımı taktığımda ses çıkmıyor ama bilgisayarın kendisinde çıkıyor. kenanftl 8 yıl önce