sesle kontrol edilen oyun

Sabah haberlerde sesle kontrol edilen bir oyun gördüm. Yavaş ses çıkardığında oyundaki karakter yavaş hareket ediyor, çığlık attığında zıplıyor. Sesle kontrol edilen bu oyunun adını bilen var mı? Nereden indirebilirim? Oyun siyah beyaz görünüyordu. Yuvarlak bir karakter platformda ilerliyor çukurlardan filan atlıyordu.

ceyda ceyda (312)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bahsettiğiniz sesle kontrol edilen oyunun adı: YASUHATI

    Youtube'de videolar filan çekiyorlar. Geçenlerde televizyonda haberi filanda çıktı.

    YASUHATI oyununu buradan indirebilirsiniz

    açılan sayfada  Click to Download yazan yere tıklayın. Sayfa Çince sanırım

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)