Seslenen Kitap programını tavsiye eder misiniz?

Seslenen Kitap  programını  tavsiye  eder misiniz?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

  • Akşam bir e kitap siteden indirmiştim bu programı , çok hoşuma gitmedi , bir, sormak istedim . Site için doğru kaldırırım soruyu tabiki sıkıntı yaratmak istemem sitede . :) @temmuz mat7 7 yıl önce
  • "Seslenen Kitap" bir programmı? Bir verimlilik uygulamasımı? Bunu belirtseydin ya temmuz 7 yıl önce
  • Anladım, önce bilmiyordum sonra farkına vardım. Ama soruda ve konu muhtevasında belirtmeliydin. Herkes bilemeyebilir. Mesela ben bilmiyordum :) temmuz 7 yıl önce
  • :)) @ebruli temmuz 7 yıl önce
  • Verimlilik programı tam nedemek bilmiyorum açıkçası . Siteye üye oldum ve o siteden kitap indirmem için bu programı indirmem gerekiryormuş bende indirdim fakat pişman oldum şimdi onuda kaldıracağım bu soruyuda . Siz cevabımı okuyun kaldırayım :) @temmuz mat7 7 yıl önce
  • Nasıl yani soruyu bırakayımı yani ? @temmuz mat7 7 yıl önce
  • Yok, yok konuyu kaldırman gerekmez. Ama bu arada beğenmediysen programı kaldırman en iyisi olacaktır. temmuz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Verimlilik uygulamaları kişi ihtiyaçlarına ve beğenilerine göre kıymetlendirilir. Herkes için aynı olmaz. Sen beğenirsin, ben beğenmem mesela. Yada senin beklentilerini karşılar benim karşılamayabilir. Bunun tam terside olabilir, öyle değilmi ya :)

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

  • :) Aynen öyle :) Hoş görünüze teşekkürler . @temmuz mat7 7 yıl önce
  • Rica ederim, o senin iltifatın ve hoşgörün @ebruli :) temmuz 7 yıl önce
  • Teşekkür ederim :) bilmukabele @temmuz arkadaş :) mat7 7 yıl önce
  • Bir şey değil :) @ebruli temmuz 7 yıl önce