Sesli kitap okuma programı öneriniz olabilir mi?

Ücretsiz iyi sesli kitap okuma programı öneriniz olabilir mi bana?

mat7 mat7 (341)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aslında, birçok ücretsiz sesli kitap okuma programı mevcut. Bazı önerilerimiz şunlardır:

    1. We Book: Bu uygulama sayesinde Türkçe sesli kitapları dinleyebilirsiniz. E-kitaplar da mevcuttur.

    2. TRT Dinle: Bir anlatıcı tarafından yüksek sesle okunarak kaydı alınan kitapları dinleyebilirsiniz.

    3. Radyo Tiyatrosu: Türkçe radyo tiyatrosu programlarını ücretsiz dinleyebilirsiniz.

    4. Seslenen Kitap: Türkçe e-kitapları dinleyebilirsiniz.

    5. Harry Potter Sesli Kitap: Harry Potter serisini Türkçe sesli kitap olarak dinleyebilirsiniz.

    Dikkat etmeniz gereken nokta, indirdiğiniz uygulamanın güvenilir bir kaynak olması ve kullanıcı yorumlarının olumlu olmasıdır.

    bl4lev bl4lev (790)
    11 ay önce cevaplandı