Sesli video nasıl yapılır

Merhaba bir programa ihtiyacım var.

Yazılarımın resim çekip sosyal medya yayınlayorum.

Fakat şöyle bir şekilde yapmak istiyorum.

Yazımın resmini çekmek ve resimleri bir video haline getirmek.

Ayı zamanda bu videodaki resimlerde yer olan yazıları seslendirme sistemi olmasını istiyorum.

Bunu yapacak android telefonda kullanılacak bir program var mı?

Çok mu ütopik birşey istiyorum. 🤲

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Inshot uygulamasına bakmanı tavsiye ederim, işine yarayabilir.

    astrayos astrayos (141)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler. Ama istediğimi yapamadım bu programla. @astrayos (26) mat7 1 yıl önce

    Bunu tek bir uygulama ile yapabilir misin bilmiyorum ama aklıma şöyle bir yöntem geliyor

    1. Yazının resmini çekip https://www.imagetotext.info/ gibi bir sitede bunu metin dosyasına dönüştür.
    2. Daha sonra bu metni online bir serviste okut. naturalreaders.com gibi bir sitede okutabilir ve ses dosyası olarak indirebilirsin.
    3. Daha sonra senin yazılarınla sesi inshot gibi bir uygulamada videoya çevirebilirsin.
    hakan hakan (15409)
    1 yıl önce cevaplandı

    • İlginç bir yöntem .. Bir denerim .. @hakan (15012) mat7 1 yıl önce
    • @mat7 aklıma gelen en iyi yöntem buydu. Başka fikirleri olanlar vardır mutlaka hakan 1 yıl önce
    • Buda bana uymadı . Belki de ben basaramadım, yine de teşekkür ederim.@hakan (15012) mat7 1 yıl önce