Session Initalazation failed sorunu nasıl çözülür?

Ben msconfig'e bakarken karşıma "seçmeli başlangıç" diye bir şey çıktı. Ben de tikleri kaldırdım PC'yi yeniden başlattım ve başlıktaki sorunu almaya başladım yardım ederseniz sevinirim.

berk123123 berk123123 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tekrar aynı tikleri aktifleştirip yeniden başlatın.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Pc yi açamıyorum ki berk123123 2 yıl önce
    • mavi ekran mı alıyorsun? @berk123123 hydra 2 yıl önce
    • Evt berk123123 2 yıl önce
    • Nasıl çözebilirim berk123123 2 yıl önce
    • Onarım ekranından onarmayı denemen lazım. Birkaç mavi ekran hatasından sonra kurtarma ekranının gelmesi lazım. Oradan Başlangıç onarma kısmına tıklaman lazım @berk123123 hydra 2 yıl önce
    • Yardım et lütfen acil berk123123 2 yıl önce
    • Dediklerimi yaptın mı? @berk123123 hydra 2 yıl önce
    • Onarım ekranına nasıl gircem berk123123 2 yıl önce
    • OLmuyo berk123123 2 yıl önce
    • Bilgisayar açılırken güç düğmesine basarak kapat. Tekrar aç girmesi lazım onarım ekranına @berk123123 hydra 2 yıl önce
    • Olmuyo error veriyo berk123123 2 yıl önce
    • Durdurma kodu BAD SYSTEM CONFIG INFO berk123123 2 yıl önce
    • Format atman lazım @berk123123 hydra 2 yıl önce
    • Içindekiler çok önemli berk123123 2 yıl önce
    • Format atmadan bu sorunu çözemezsin, işletim sistemi dosyaalarında sorun var. Başka bir çalışan bilgisayar var mı? HDD kutusu ile diskteki verileri güvenli bir yere aktardıktan sonra formatlama işlemini yapabilirsiniz.@berk123123 hydra 2 yıl önce