Setup Blocked - Visual Studio Enterprise 2015 is currently installed on this machine

Setup Blocked
Visual Studio Enterprise 2015 is currently installed on this machine. Please uninstall Visual Studio Enterprise 2015 and retry.

Bu hatayı alıyorum enterprise kaldırdım ekle ve kaldırdan ama yinede bu hatayı alıyorum .

seition2 seition2 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    daha önce @alattin hoca cevaplamış tek farkı 2013 sürümü işinize yarar sanıyorum http://uzmanim.net/soru/visual-studio-2013-setup-blocked/2227

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Hatanın çözümü için kayıt defterinden

      64 bit için

      HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\DevDiv\vs\Servicing\

      eğer 32 bit windows kullanıyorsan

      HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\DevDiv\vs\Servicing

      14.0 değerini sil. Bilgisayarı yeniden başlat.

      değerini silmeyi deneyebilirsin.

      Çözüm olmazsa diğer yöntem olarak;

      Visual Studio ISO'sunun bağlandığı sürücüde şu komutu çalıştırabilirsin:

      vs_enterprise.exe /uninstall /force

      alattin alattin (16999)