Setup.exe sorunu

bilgisayarıma indirdiğim bir program yüzünden setup.exe die bir şey silnmiyor

bozkurt0019 bozkurt0019 (5)
8 yıl önce sordu

  • ayrıca dosya bu konumda değil die bi hatalıyorum bozkurt0019 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilgisayarı yeniden başlatıp güvenli modda açın ve daha sonra setup.exe dosyasını silmedi deneyin.

Bilgisayarımı güvenli modda nasıl başlatırım?

murat murat (12492)
8 yıl önce cevaplandı

  • exe dosyasını rar haline geitrdim ve secenklerdien diğer dosyaları sil yaptım setupu sildi ve rar olan exeyide geri dönüşüm kutusuna salladım bozkurt0019 8 yıl önce
  • Ellerine sağlık :) murat 8 yıl önce