(setup sorunu), External Exception c0000006 ve Hata 1400 Geçersiz Pencere İşlevi

Merhaba arkadaşlar şu sıralar çok saçma bir setup sorunuyla karşılaşıyorum açıkçası setup sorunu olduğundan da emin değilim.

Sorun şu ;

Setup dosyasını çalıştırdığımda "External Exception c0000006" hatası veriyor. Tamam'a bastığımdaysa

"System Error. Code :1400. Geçersiz pencere işleci." şeklinde hata veriyor.

Bu hatayı 3 farklı setup sırasında yaşadım.

Yardımcı olabilirseniz minnettar kalırım..

Bu arada işletim sistemi windows 8.1,pc HP pavilion G6

1.

2.

nemesis nemesis (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Setup dosyalarını yönetici olarak çalıştırarak kurulumu başlatır mısın? Yetkilendirmeden kaynaklanan bir sorun olabilir. Bunun yanısıra sorun setup dosyalarından kaynaklanabilir. İndirirken yaşanabilecek veri kayıpları soruna neden olmuş olabilir. Setup dosyasını yeniden indirip denemelisin.

    beytullahakyuz beytullahakyuz (181)
    7 yıl önce cevaplandı

      Öncelikle ilgilenip cevap verdiğiniz için çok çok teşekkürler...

      yönetici olarak çalıştırmayı denedim fakat sonuç aynı oldu. Yeniden indirmeyi deniyorum şuan umarım çalışır bu

      sefer. İlgilendiğiniz için tekrar teşekkürler...

      nemesis nemesis (1)