sfc/scannow komutunu kullanırken "you must be an administrator" diyor, ne yapmalıyım?

Windows Update "Bir sorun oluştu. Ayarları daha sonra yeniden açmayı deneyin" Hatasının Çözümü

cmd

C:\Users\User>sfc /scannow

You must be an administrator running a console session in order to use the sfc utility.

Diyor

asdfhgh asdfhgh (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın.

    hydra hydra (3800)
    1 yıl önce cevaplandı

      SFC komutu yönetici yetkileri ile çalıştırılmalıdır. Yoksa you must be an administrator hatası alırsın.

      Komut istemini yönetici olarak çalıştırmak nasıl yapılır dersen şu linklerden faydalanabilirsin:

      Windows 7'de komut istemi yönetici olarak nasıl çalıştırılır?

      Windows 8'de komut istemi yönetici olarak nasıl çalıştırılır?

      Windows 10'da komut istemi yönetici olarak nasıl çalıştırılır?

      alattin alattin (16999)