sglh fidye virüsü uzantısı bulasti. nasıl çözülür?

windows 8  pro 64 bit   kullanıyorum bütün dosyalarıma 1 tblik mp3 arsivim, ders notlarım  aile resimlerime  sglh  fidye virüsü bulastı  sglh  virüsünün çözümünü nasıl yapılır

hasan58 hasan58 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Daha önceden @alattin bu konu ile ilgili çözüm paylaşmıştı dilersen alttaki linkdeki makaleyi okuyabilirsin fakat senin fidye virüsünü inceledim ve her hangi bir çözümü yok şu anda.

    Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • dark crak cok tskler bensabah erkenciyim 6da kalkıcam aksam bakabilirmiyiz yarın hasan58 3 yıl önce
    • yada sen aksam kacda musaıt olursan saat ver hasan58 3 yıl önce
    • Her zaman müsaitim fakat bazen yazdığını 10 20 dakka sonra veya 1 saat sonra da görebiliyorum @hasan58 darkcrak 3 yıl önce
    • Sürekli uzmanim.net de takılmıyorum fakat sürekli aktif olmaya çakışıyorum @hasan58 sen bana yaz 6 gibi web uzmanim.net de açık olsun ben sana geri dönüş sağlarım sende direk görürsün. darkcrak 3 yıl önce
    • https://dosya.co/skzmzcc52cnr/_readme.txt.html hasan58 3 yıl önce
    • bu uzantının lınkı bu hasan58 3 yıl önce
    • not defterı ıstemıssın hasan58 3 yıl önce
    • sglh fidye virusuun not defterını dosya yükle yerınde yukledım hasan58 3 yıl önce
    • lınkıde yukarda hasan58 3 yıl önce
    • Hepsini inceledim daha önceden de bana yollsmışsın fidye virüsü çözülüyor. @hasan58 darkcrak 3 yıl önce
    • Artık bütün grandcrab fidye virüsleri çözülüyor sanırsam. darkcrak 3 yıl önce
    • BDGandCrabDecryptTool (1) hasan58 3 yıl önce
    • bunu ındırdım hasan58 3 yıl önce
    • dediğin bu galiba hasan58 3 yıl önce
    • Uzaktan bağlanıp yardımcı olabilirim @hasan58 darkcrak 3 yıl önce
    • selamin aleyküm iyi aksamlar dark crack hasan58 3 yıl önce
    • Aleyküm selam, iyi akşamlar @hasan58 darkcrak 3 yıl önce
    • Mesajlar kısmından'da yazabilirsin @hasan58 darkcrak 3 yıl önce
    • tskler hasan58 3 yıl önce
    • :) @hasan58 darkcrak 3 yıl önce
    • ne yaıyoruz simdi dark crack çözeliecekmiyiz sen müsaitmisin simdi hasan58 3 yıl önce
    • Müsaitim @hasan58 darkcrak 3 yıl önce
    • Teamviewer ID ve Şifreyi verirsen sana uzaktan bağlanıp yardımcı olabilirim @hasan58 darkcrak 3 yıl önce

    teammi vereyim suan bakcagin pc   nin yazilar gec  geliyo

    hasan58 hasan58 (1)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Sorun yok @hasan58 darkcrak 3 yıl önce
    • Düzeltirim o sorunuda darkcrak 3 yıl önce
    • yapilcak gibimi hasan58 3 yıl önce
    • Daha önceden grandcrab fidye virüsü bulaşmıştı sanırsam bu fidye virüsü farklı bunun çözümü yok sanırsam inceleyecez örnek dosyalar aldık darkcrak 3 yıl önce
    • tamam dark crack cok tskkler hasan58 3 yıl önce

    Selamün aleyküm. bir kaç gün önce benim bilgisayara da bu illet sglh fidye virüsü bulaştı. Düzeltmenin bir yolu olup olmadığına bakarken bu siteyi ve yazışmalarınızı gördüm. Bir çözüm bulabildiniz mi aceba? yardımcı olursanız çok sevinirim

    servet58 servet58 (1)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bir çok fidye virüsünün şifresi halen daha kırılmış değil bazılarının şifresi kırılmış. darkcrak 3 yıl önce

    sglh uzantısı Stop DJVU virüsüne ait bir uzantıdır ve şuanda bir çözümü yok. @darkcrak  karıştırmış. Stop DJVU ve Gandcrab tamamen farklı fidye yazılımları. Alakaları yok.

    Herhangi bir çözüm bulunduğunda uzmanim.net ve uzmanim.net Youtube kanalında paylaşacağız.

    Deneyebileceklerini burada anlattım: Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

    alattin alattin (16984)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Ben eski fidye virüsünü soruyor sandım meğersem bu farklıymış :) darkcrak 3 yıl önce