Shadow Defender 1.4.0 Deep Freeze alternatifi bir programmıdır? Ücretsiz ve lisanslı sahip olunabilirmi?

Shadow Defender 1.4.0 Deep Freeze Alternatifi bir programmıdır? Legal yoldan ücret ödemeksizin lisanslı sürüme sahip olunabilirmi? Olunabilirse nasıl?..

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Shadow Defender kurduğunuzda ogün ne işlem yaptıysanız yada kurduğunuz yazılım vb varsa sistemi yeniden başlattığınızda ilk günkü gibi temiz ve güvenli şekilde kullanırsınız. DeepFeeze benzer bir programdır ve en iyi alternatifidir.

    Giveaway of the Day günün ücretsiz lisanslı program dağıtımıdır, Lisanslı yükleme süresi 30-09-2017 Saat 11:00''de sona ermektedir. İhtiyacı olanlar hiç vakit kaybetmesin :)

    Shadow Defender 1.4 (tıkla)

    Shadow Defender Özellikleri

    • Virüs ve kötü amaçlı yazılımları önler.
    • Internette istenmeyen izler bırakmadan gezinin.
    • Gizliliğinizi korur.
    • Sistem bakım ve önarım masraflarından korur.
    • Sistemi orjinal haline getiren yeniden başlatma.
    temmuz temmuz (12505)