ShadowPlay Başarısız hatası

Nvidia GeForce Experience  yüklemesi yaparken Nvidia Kurulum Programı Başarısız Bileşen: ShadowPlay Başarısız şeklinede hata alıyorum.

Kurulumu yeniden başlattım fakat aynı hatayı almaya devam ettim. ShadowPlay Başarısız hatası için bulduğım çözümü aşağıda bulabilirsiniz.

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     ShadowPlay Başarısız hatasının çözümü için şunları deneyebilirsiniz:

    Öncelikle mevcut NVIDIA sürücülerini kaldırmanız gerekiyor. Bunun için Driver Sweeper kullanabilirsiniz.

     ShadowPlay Başarısız hatası çözüm adımları:

    1. Denetim Masasından Programlara girin NVIDIA ile alakalı her şeyi kaldırın. ShadowPlay varsa kaldırın.
    2. Driver Sweeper buradan indirebilirsiniz. Driver Sweeper çalıştırın. Driver Sweeper NVIDIA sürücülerini kaldıracaktır.
    3. NVIDIA sitesinden en güncel sürücüleri indirin ve kurun.

    Nvidia GeForce Experience  yüklemesi yaparken Nvidia Kurulum Programı Başarısız Bileşen: ShadowPlay Başarısız  hatasını ben bu şekilde çözdüm.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)