ShippingPC-BmGame.exe dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.

Batman Arkham Asylum oyununu açarken ShippingPC-BmGame.exe  hatası alıyorum.Oyunun güncellemeleri tam.Uyumluluk ayarlarını değiştirmekte işe yaramadı.

kubison kubison (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarınızda Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) yüklü olması gerekir.

    Bilgisayarınızda Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) yüklü değilse

    Windows 32 bit için Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)

    Windows 64 bit için Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) linklerinden sizin için uygun olanı indirin ve yükleyin.

    Sorun devam ederse ShippingPC-BmGame.exe hatası alırsanız bu sefer bilgisayarda yeni bir kullanıcı açın ve o kullanıcı ile Batman Arkham Asylum  oyununu çalıştırmayı deneyin.

    Yukarıdakilerden hiç biri çözüm olmazsa

    1. C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Batman Arkham Asylum GOTY\ klasörününe gidin.
    2.  bmlauncher.exe dosyasını bulun.
    3. Sağ tuşla tıklayın ve özelliklerden Uyumluluk modunu  Windows XP SP3 olarak ayarlayın.

    Yukarıdaki yöntemler Batman Arkham Asylum oyununda  ShippingPC-BmGame.exe hatası alan kullanıcılarda işe yaramış. Umarım sizde de işe yarar.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

      Selam üstte ki yöntemi denedim ama işe yaramadı, başka yöntem var mı?

      atillademirci12 atillademirci12 (1)