Shoemaster programı kurulumunda hata

Merhaba sistemim win 7 x64 bit. Shoemaster 6,02 programını kurarken bu hatayı alıyorum çözüm nedir sizce yardımcı olursanız sevinirim.

Error 1722: There is a problem with this Windows Installer package. A program run as part of the setup did not finish as expected. Contact your support personnel or package vendor.

laboustasarim laboustasarim (693)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Error 1722: There is a problem with this Windows Installer package hatası genel bit hatadır.

    Windows yükleyici hatasıdır. Programı tekrar indirip kurmayı denediniz mi?

    Genelde indirilen programın dosyalarında bozulma varsa 1722 hatası oluşur.

    Düzeltme: ShoeMaster programını indirdim ve kurulumu denedim. Aynı şekilde bende de 1722 hatası ile karşılaştım.

    • Shoemaster kurulumunu yeniden başlattım.
    • Kurulum sırasında Setup Type bölümünde Custom Setup seçtim.
    •  HASP Dongle seçeneğini yüklemeden çıkarttım (Aşağı doğru oku tıklayarak,  This feature will not be avaible)
    • Next ve Install  yaparak kurulumu hatasız tamamladım.

    Siz de bir deneyin. Bu arada Windows 8 üzerinde kurulumu yaptım.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

    • pc ye yeni format atıldı başka pcde denemedim deneyim dediğiniz gibi olursa programda hata var demektir .ama pcin bütün udate lerini ve gerekli toolkitlerini yükledim farklı pcde programı test edip durumu bildirirm size murat bey laboustasarim 10 yıl önce
    • Eğer farklı bir kurulum paketi varsa elinizde onunla deneyin derim. Kolay gelsin. murat 10 yıl önce

    merhaba murat bey sorun programdan kaynaklı imiş şu anda  programın çalışır ve yeni versiyonlarını arıyorum

    bilginiz için teşekkürler saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)
    10 yıl önce cevaplandı

    • merhaba murat bey farklı versiyonlarda indirdim ama hep aynı hatayı alıyorum javayı çevrim dışı çalıştırdım kaldırdım öyle yüklemeye çalıştım ama olmadı programda bir hata yok başka nasıl yükleyebilirim bu programı ilginize rica ederim saygılarımla laboustasarim 9 yıl önce
    • Şimdi programı indirdim ve kurulumu denedim. Cevabı da bu doğrultuda düzenledim. murat 9 yıl önce
    • teşekkürler murat bey program kuruluyor lakin çalıştırmak için exe dosyasını kısayol atmıyor ve bulamadım siz çalıştırdınız mı programı ? laboustasarim 9 yıl önce
    • Programı Sandboxie içerisinde kurdum kurulum başarılı oldu açıkcası çalışıyor mu diye kontrol etmedim laboustasarim. Eğer denememi isterseniz tekrar kurabilirim. murat 9 yıl önce
    • zahmet olmaz ise murat bey programı kurup çalıştırabilirseniz buna göre başka hata vermez ise ve sizde düzgün çalışır ise o şekilde kuracagım bende çünkü hiç bir şekilde çalıştıramadım laboustasarim 9 yıl önce
    • Şuan kurulumu yedek makinama yaptım. Öncelikle programı kafasına göre bir sürücüye kurdu. Sistemin olduğu değil E: sürücüsüne kurdu. ShoeMaster.exe dosyası çalışmıyor hata veriyor, Interface.Exe diye başka bir dosya çalışıyor arayüz geliyor. Benim indirdiğim sürüm 6. Windows 7 üzerine kurdum fakat kurulurken uyum sorunlarından bahsetti. Daha yeni sürümleri varsa bir ihtimal çalışacaktır diye düşünüyorum. murat 9 yıl önce
    • maalesef murat bey dediğinizi yaptım ama interface çalışıyor ama önemli olan shoemaster.exe dosyası bu çalışmıyor ve lisanslamadan önce hasp doungle yüklü değil hatası veriyor lisansladıktan sonra ?????shoemaster????? hatası veriyor kısacası çok saçma bir kurulum yapmışlar laboustasarim 9 yıl önce
    • Benim denediğim malum lisanssız sürümdü. Bu tür crackli uygulamalarda yaşanabiliyor bu tarz sorunlar murat 9 yıl önce