Shutterstock'ta bir üyeye nasıl mesaj gönderilir?

Arkadaşlar biliyorsunuz pek çok fotoğrafçılık sitesi var. Bunlardan biri de Shutterstock sitesi. Ben bu siteye üye oldum. Birine mesaj atmak istiyorum ama nasıl mesaj atılır bilemiyorum. Bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Shutterstock'da mesajlaşma yok.

    Eğer portolyo sahibi profilinde email adresini paylaşıyorsa ona yazabilirsin. Örneğin: https://www.shutterstock.com/tr/g/chombosan

    "Customization of selling works is also available for a fee. Please feel free for contact. chombosan(at)metamorworks(dot)com"

    Gördüğün gibi profiline email yazmış. Kişinin profilinde email, sosyal medya bilgisi varsa oradan ulaşabilirsin.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @hakan fotoğrafçıya ulaşmak istiyorum.Bunun hiçbir yolu yok mu?Bildiğim kadarıyla profilinde herhangi bir iletim bilgisi bulamadım. sapphire 5 yıl önce
    • @sapphire fotoğrafçının adını google'da ara. Kişisel bir hesabı vardır mutlaka. hakan 5 yıl önce