Sıfır fan taktım çok ısınıyor.

Laptop fanı bozulmuştu . Bugün aynısından sıfır fan taktım ancak sıcaklık 88 dereceleri bile görüyor. Fan düzgün çalışıyor ne yapmam gerekir?

oyun oynamam. bu sıcaklıklar facebooka girdiğimde bile oluyor.

kullanici510080 kullanici510080 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ya fan sıkıntılı yada fanı doğru takamadınız bilginiz varmıydı fanın nasıl takılacağı ile ilgili ? Bu sıcaklık değerleri ile bilgisayarı açman hata. 88 derece Anormal zaten dikkat et bu sıcaklık değeri Ekran kartına ve işlemciye zarar verir başına madraf açabilirsin. bunu dikkate almalısın

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      hocam önceden birçok kez açtım temizlemek için bu fan güzel çalışıyor ancak ters giden birşey var gibi macun yenilemediğim için olabilir mi? tekrar çıkarıp takıcam düzgünce bakalım.

      edit : bugün tam olarak temizlik işlemini yapıp macun yeniledim. şuan sistem 49 derecenin üzerine çıkmıyor.

      kullanici510080 kullanici510080 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Bi bak nvidiagtx 6 yıl önce
      • Boştamı 49 derdce oldu nvidiagtx 6 yıl önce
      • yok hocam kullanırken zaten ilk aldığım günkü gibi oldu itinayla temizlik şartmış kullanici510080 6 yıl önce