Sıfırlamadan sonra Windows 10 lisansı devam eder mi?

Merhabalar. 3 yıl önce w10 ücretsiz gecis hakkı sunarken w8den 10a gecmistim. Ancak pc son günlerde 2 saatte(abartı degil gercek) acılmaya basladı pcyi sistem icinden sıfırlayıp yeniden kursam etkinlestirilmis lisansı devam eder mi? Tesekkürler...

sanmarino sanmarino (7)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet devam eder. Sıfırladıktan sonra lisansla ilgili hiçbir problem yaşamazsın.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Sıfırlamadan sonra windows 10 lisansı devam ediyor hiç bir şey yapmana gerek yok. Ben çok fazla sıfırlıyorum bir sorun olmuyor. Hatta format attığımda da Windows 10 lisansı devam ediyor. Sanırım bende BIOS da duruyor Windows 10 lisansı ondan hiç anahtar filan girmiyorum

      alivecan alivecan (337)