Sıfırlanan telefondan silinen fotoğraflar geri getirilir mi?

Merhaba yaklaşık 3 hafta önce telefonumu değiştirmek için sıfırladım ve yedeklenmeyen fotoğraflarım silindiği için çok pişmanım bir kaç program denedim ama olmadı sizce ne yapabilirim ya da geri getirebilir miyiz eski telefonumda şu an yanımda herhangi bir servise götürüp yapabilirler mi yoksa kolay bi yolu var mıdır

aleyna2428 aleyna2428 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Geri getirmek mümkün altdaki programı cihazına kur ve tara

    DiskDigger

    darkcrak darkcrak (5168)