Şifre girme ekranında klavye çalışmıyor

Windows 10'dan Windows 8'e 10 gün içerisinde düşürebildiğimiz için düşürdüm. Sistemi yükledikten sonra bilgisayarın şifre ekranı geldi ama laptopun touch pad'i de klavyesi de çalışmıyor. Harici mouse çalışıyor ama ekran klavyesi açılmıyor. Ne yapabilirim?

05mete05 05mete05 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde touchpad ile klavye çalışıyorsa bios ayarından aktif hale getirmeniz gerekebilir.

    lowcord lowcord (7)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Biosu dahi açabiliyorum yani şifre ekranına kadar çalışıyor. Bios'tan nasıl açarız klavyeyi? 05mete05 7 yıl önce
    • Biostan nasıl açacağını ne yazık ki tam bilmiyorum onu forumdaki uzmanlara sorabilirsiniz ama bios ayarlarını sıfırlayarak bi deneyebilirsin şimdilik. lowcord 7 yıl önce