şifrelenmiş ccc uzantılı dosyaları açmak için ücretsiz program varmı

-1

şifrelenmiş ccc uzantılı dosyaları açmak için program varmı?

ccc uzantılı dosyalarım açılırmı?

candan candan (4301)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cryptolocker Virüsü ile şifrelenmiş ccc uzantılı dosyaları açmak için ücretsiz programlar resimli

    --- Link Kaldırıldı --

    Tesladecoder
    Yafu

    ccc uzantılı dosyaların şifresi nasıl çözülür?

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Bu uygulamaların tamamı çözümün içinde resmi linkinde mevcut Candan. Resmi linkler dışında linklere izin vermiyoruz. hakan 8 yıl önce
    • tabiyki kurallar ne ise uyarız ben ücretsiz program diye düşnmüştüm candan 8 yıl önce
    • hakan bey ilerde hata yapmama adına ne tür programlar paylaşabilirim acaba cevabın için şimdiden teşekür candan 8 yıl önce
    • Resmi /güvenilir indirme linki, (tamindir, gezginler) verildikten sonra her tür kullanışlı programı paylaşabilirsin. Fakat özenli bir açıklama, anlatım ile. Örnek: http://uzmanim.net/soru/dr-web-cureit-nedir-dr-web-cureit-nasil-kullanilir/1159 hakan 8 yıl önce
    • aşağı oylayan arkadaş her kimseniz gerekçenizi birde imzanızı atarsanız bizde sizi tanımış oluruz candan 7 yıl önce