Şifrelenmiş dosyayı kırabilir misiniz?

Merhaba abi nasılsın umarım iyisindir. Senden hiç tanımadığın birine yardım etmeni rica ve temenni ediyorum. Benim elimdeki şifrelenmiş dosyayı açamadım. Seni tane tane dinledim ancak beceremedim. Bu dosyayı sen tek kırabilirsiniz lütfen bana bu numaradan ulaş rica ediyorum 0541 773 7330 ismim özgür kahraman.

ozgur73 ozgur73 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hangi ransomware virüsü bulaştı yani fidye virüsü bulaştı?

    Eğer fidye virüsünün şifresini belirtilen videodaki program kıramıyorsa demek ki virüsün şifresi kırılmış değil yani şifte kırılana kadar beklemeniz gerekiyor. Şifrenin kırılması Konusunda hiç tarih veremem çünkü yıllar da sürebilir aylar da sürebilir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

      Şifrelenen dosyalarının uzantılarının  sonuna ne geldi?

      resim.jpg.mkla gibi olmuş olmalı. Bu bilgileri sağlarsa çözüm var ya da yok diyebiliriz.

      alattin alattin (16999)