Şifrelenmiş HTML kodları nasıl çözülür?

arkadaşlar şimdi bir sayfa var.

bu adresin html kodları şifrelenmiş durumda webde bazı çözen decoding sayfaları var lakin hepsini çzömüyor base64 le şifrelenmiş galiba base64 decoding yapıyorum kodların sadece yarısını çözebiliyor bu konuda bildiğiniz iyi bir site varmıdır?

alierke alierke (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://www.base64decode.org/ gibi yüzlerce site var. Kodların Base64 ise bunlar rahatlıkla çözer.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

      -1

      güncell

      alierke alierke (3)