Şifreleri çözülemeyen vvv uzantılı dosyaların şifresi nasıl çözülür?

        Öncelikle çok çok teşekkür ederim. Paylaşmış oldugunuz bilgiler ve özellikle görsel anlatım muhteşem. Sayenizde 3 aydır şifrelenmiş olan dosyalarımın coğunu açtım. Fakat bir sorum olucaktı. Dosyalarımın coğu temizlendi ama 1 tane dosya hala aynı durumda kalmış, vvv uzantılı gözükmekte. Aynı işlemi o dosyanın üstünde tekrardan gerçekleştirdim ama yine olmadı. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilirseniz gerçekten çok daha mutlu olurum. Benim için önemli bir resim dosyası klasörü. Gerçekten tekrardan çok teşekkür ederim.                   İyi çalışmalar.

svmumit svmumit (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Vvv uzantılı dosyaların şifresinin çözülmesi ile ilgili daha önceden böyle bir sorun ile karşılaştım.

    Şifreli dosya ve klasörleri başka bir bilgisayara taşıdım ve uzmanim.net'de anlatılan şekilde tekrar denedim. Sorun çözüldü.

    Yani sizde şifreli dosya ve klasörleri başka bir bilgisayara usb ile aktarın ve o bilgisayarda uzmanim.net'te anlatılan vvv çözme işlemini uygulayın. Sorun muhtemelen çözülecektir.

    Başka bir bilgisayar yoksa ve bilgisayarınıza format atmak sizin için sorun degilse verileri yedekledikten sonra kendi bilgisayarınıza format atarak bu vvv dosya çözme işlemini yapabilirsiniz. Başka bir arkadaşımda bu şekilde çözmüştü.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bilgilendirmen için çok sağol. Akşama ilk işim onu denemek olucak. Olumlu veya olumsuz dönüş yapıcam. Teşekkürederim.

      svmumit svmumit (3)