Şifreli SD kartımdaki hiçbir resmim açılmıyor

Telefonuma format attım, format atmadan önce SD kartta şifre vardı. Şuan hiçbir resmim açılmıyor. 1000 adet resmim vardı. Yardımcı olur musunuz?

ebrushnd0 ebrushnd0 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefona format atmadan önce SD karta şifresi nasıl koydunuz. Şifre için harici bir programı mı kullandınız. Ayrıca sd kartı çıkartıp bir bilgisayara taktığınızda kartın içine mi giremiyorsunuz yoksa içine girdiğinizde anlamsız yazılar olan dosyalar yada açılmayan resimler vs. mi var.

    ismailsarp ismailsarp (6010)