şifremi biliyorum fakat hotmailime giremiyorum

Hesabıma giremeye çalıştığımda "hesabınızı korumamıza yardımcı olun" diyor telefonumu değiştirdiğim için başka bir eposta yazıyorum. yazdığım epostaya gönderilen kodu giriyorum. Sonra "Microsoft hesabınızı kurtarın" diyor. Benden hesap bilgilerimi ve eposta bilgilerini istiyor. Ama ben güvenlik sorusunu hatırlamıyorum. Verdiğim bilgileri yeterli bulmuyor daha fazlasını istiyor. Hesabıma nasıl giricem acil yardımcı olur musunuz lütfen??

busra0 busra0 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    e postanıza şifrenizle  girdikten sonra hesabını güvene ol diyorsa ordaki seçeneklerde telefon no gir seçeneği var eski telefon numaranı kullanmıyorsan yeni telefon  no girebilirsiniz hesabımı doğrulayamıyorum seçeneği  ne tıklatın açılan sayfaya yeni telefon no girebilirsiniz şifrenizle giriş yaptığınızı göz önünde bulunduruyor microsoft  e postaya kod göndermiyor bu aşamada

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • yardımınız için teşekkürler fakat yeni telefon nosunu girebileceğim yer yok. ya eski telefona gönderiliyor ya da yeni epostaya bu arada başka epostaya kodu gönderiyor gönderdiği kodu istenilen yere giriyorum fakat daha sonra benden tekrar eski hesap bilgilerimi istiyor. yazıyorum ama güvenlik sorusunun cevabını hatırlayamıyorum. bu yüzdende giremiyorum hesabıma busra0 8 yıl önce
    • ben bunu kendi bilgisayarımda deneme yapacam bakalım sonucu buraya yazarım candan 8 yıl önce
    • yeni bir resim ekledim böylemi çıkıyor sizin sayfanızda candan 8 yıl önce

    hayır böyle çıkmıyor hesabımı doğrulayamıyorum yerine bunları artık kullanmıyorum yazıyor tıkladığımda ise kod göndermek için yeni eposta istiyor yeni numara istemiyor

    busra0 busra0 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • hesabınıza kendi şifrenizle giryorsunuz fakat yanlış şifre veya böyle bir e posta kayıtlı değil çıkmıyorsa normalde açılması gerekir mahsuru yoksa teamla bağlanıp ben bakabilirmiyim candan 8 yıl önce
    • son iki sayfanın resmini koyabilirmisiniz veya candan 8 yıl önce

    aynı sorun bende de var telefon seçme seçeneği yok doğrulama formu var orayada aklımda kalan bilgileri yazıyorum fakat kabul etmiyor çok eski bir hotmail şifresini falan bildiğim halde giremiyorum çok saçma

    atakan3162 atakan3162 (1)